Delta Kargo Bilgi Hattı
Anasayfa Depolama Gümrükleme Hava Kargo Deniz Kargo Hakkımızda Faydalı Bilgiler İletişim
Türkçe English
HAVA YOLU KARGO
Hava Kargo

Kuruluşundan buyana yoğun rekabetin yaşandığı havacılık sektöründe, başarıyı, kaliteli hizmet sunumu ile yakalayacağının bilincinde olan Delta, müşteri taleplerini karşılayan, kaliteli,hızlı ve güvenli hava kargo taşıma hizmeti sunmayı misyon ve uçuş yapılan tüm noktalarda hava kargo taşımı konusunda ilk tercih edilen kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.

Delta müşterilerine hava kargo taşımacılık hizmeti ile birlikte gümrükleme ,iç nakliye,sigorta,paketleme ve kargo taşımacılığı başka olmak üzere kombine hizmet sunmaktadır.

Dünyanın her yerine, her yerinden havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetlerini veren Delta , seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağııyor ve bu fiyat avantajlarını müşterileri ve yetkili acenteleriyle paylaşıyor. Delta sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında öncü bir isim haline geliyor.

2004 yılında IATA lisansına sahip olmak için başvuru yapan Delta, IATA tarafından görevlendirilen seçkin havayollarının denetlemeleri sonucunda IATA acenteliğine uygun görülmüştür.

Beş kıtada yaygın servis ağı ve seçkin partnerleri ile konsolide servis olanağı da sağlayan Delta,askılı konfeksiyon taşımacılığının yanı sıra müşterilerine depoda ofis, kalite kontrol imkanı, gümrükleme ve lojistik hizmetlerini de sunuyor.

Türkiye'nin bütün hava limanlarından çıkış yapan Delta International Transpor Co. Ltd. şirketimizin misyonu,aşağıdaki amaçlarla hava taşımacılık hizmeti sunmaktadır:

a) Türkiye'nin ve dünyanın hava kargo taşımacılığı sektöründe marka olmak.

b) Yurtiçinde ve yurt dışında kargo potansiyeline sahip müşterilerimiz ve acentelerimize tüm noktalara hava ulaşım hizmetini götürmek,ve ihtiyaçlar doğrultusunda hava+kara ,hava+kara +deniz,tren+deniz+kara V.S gibi daha hızlı kargo taşımacılığı hizmeti sunmak.

c) Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ithalat ve ihracat kargoları için
Limandan - Limana
Kapıdan - Kapıya
Kapıdan - Limana
DDU veya DDP hizmet seçenekleri ile müşterilerimize lojistik destek sağlamak.

d) Orta Asya'daki Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar ve Orta Doğu ülkeleri ile Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa ülkeleri arasında Türkiye'nin coğrafi konumu dolaıyısıyla her kıtaya lojistik hizmet sunarak kıtalar arasında köprü vazifesi görmek ve aynı zamanda Türkiye'de bir lojistik merkez oluşturmak.

e) Delta Hizmet sunduğu pazarların ihtiyaçlarını karşılayarak yüksek kalitede ekspres lojistik servis ağını her boyutta geliştirmeyi hedeflemektedir.

Copyright © 2009 Delta Kargo Web Tasarım