Delta Kargo Bilgi Hattı
Anasayfa Depolama Gümrükleme Hava Kargo Deniz Kargo Hakkımızda Faydalı Bilgiler İletişim
Türkçe English
HAKKIMIZDA
Referanslar

Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmeyi başaran Delta ; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı, etkin ve güvenli deniz, kara, hava taşımacılığını gerçekleştiriyor. Tüm dünya limanlarında hizmet veren Delta , direkt ve aktarmalı seferlerle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz adrese güvenle ulaştırıyor.

Delta tecrübeli kadrosu ve güçlü acente ağı ile dünyanın tüm büyük limanlarına / dan full konteyner taşımacılığını , güçlü bir servis ağı ile müşterilerine sunuyor.

Birçok line ile yapılan özel kontratlar ve avantajlar sayesinde özel fiyatlarını müşterilerine sunuyor.
Güvenilir acente ağı ile komple konteyneri doldurmayacak her türlü ihracat - ithalat parsiyel yük taşımaları gerçekleştiriliyor.

Güvenlik açısından her türlü parsiyel yük Delta profesyonel ekibi tarafından bizzat yükleniyor , ve kargonun sağlam hasarsız ve eksiksiz yüklenmesi sağlanıyor .

Kapıdan kapıya yük taşımaları (Door to Door )
Üçüncü ülkeler arası parsiyel yük taşımaları
Parsiyel askılı taşımacılığı

Delta, talep ve beklentiler doğrultusunda, zaman ve maliyet hesapları yaparak, müşterilerine en uygun taşımacılık alternatiflerini sunuyor.
Farklı servisler bir araya getirilerek tır+uçak, uçak+gemi, gemi+uçak, tır+demiryolu+gemi gibi taşımacılık hizmetleri veriliyor.

Delta denince akla ilk gelen, lojistik ve taşımacılıkta dünya standartlarında ve ciddi bir marka !
Amacımız konumuzdaki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olmak; bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde bütünsel çözümler üretmektir.

Delta Kargo
International Transportation Co. Ltd.

 

Copyright © 2009 Delta Kargo Web Tasarım