Delta Kargo Bilgi Hattı
Anasayfa Depolama Gümrükleme Hava Kargo Deniz Kargo Hakkımızda Faydalı Bilgiler İletişim
Türkçe English
GÜMRÜKLEME
Gümrükleme

Delta Kargo 2003 yılında Gümrükleme ekibinde revizyon gerçekleştirip bünyesindeki, müşavir ve müşavir yardımcısı yetkisine sahip, her biri kendi alanlarında profesyonel kadrosu ile  istenilen gümrük standartları çerçevesinde hizmet vermeye başladı.

2005 yılında ise İş yoğunluğu ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için gümrükleme departmanının faaliyetleri sadece Delta nakliye ,Delta lojistik ve yurtdışı acentelerimizin taleplerini karşılayacak şekilde hizmet alanı sınırlandırıldı.

Evrak teslimi için bize ulaştığınız andan itibaren sorumluluğumuzu başlatıyoruz. İstanbul'un iki yakasında ring sefer yapan araçlarımızdan firmanıza en yakın olan tespit edilip, size yönlendiriliyor. Tüm evraklar şirket merkezinizden teslim alınıyor ve doğrudan merkezimize ulaştırılıyor.

Evraklarınız teslim alındığı andan bir sonraki gün mesai bitimine kadar ithalat veya ihracat işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Bizden kaynaklanan gecikmelerden dolayı işlem belirtilen süre içerisinde bitmez ise o beyannameden hiçbir komisyon bedeli talep edilmeyecektir.

(Gümrüğe ödenecek Çek veya Teminatlardaki gecikmeler bu süreye dahil değildir.)

Şirket merkezimizden, Türkiye'deki tüm gümrüklere bağlantı kurulabilen online sistem ile beyanname tescillerimizi ofisimizden yaparak işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamak için gerekli alt yapıyı kurmuş bulunuyoruz. Ayrıca tüm gümrüklerdeki ekiplerimizle anında haberleşme ağımızı kurarak zamanı daha efektif kullanmaktayız.

Firmamız gümrüklerde adınıza yapılan işlemler dahilindeki değişken harcamalarını size doğrudan yansıtmaz.

Her gümrük için önceden belirlenmiş sabit masraflar dahilinde işlemleriniz yürütülür ve bu masraflar adınıza verilen teklif tarihinin bitimine kadar değiştirilmez.

1.) İTHALAT İŞLEMLERİ
2.) İHRACAT İŞLEMLERİ
3.) TRANSİT (RE-EXPORT) İŞLEMLERİ
4.) İTHAL LİSANSI ALINMASI
5.) GÖZETİM LİSANSI ALINMASI
6.) SAN. VE TİC. BAKANLIĞI BAKIM ONARIM BELGESİ ALINMASI
7.) SAĞLIK BAKANLIĞI KONTROL BELGESİ ALINMASI
8.) TARIM ORMAN BAKANLIĞI KONTROL BELGESİ ALINMASI
9.) ÇEVRE BAKANLIĞI KONTROL BELGESİ ALINMASI
10.) TIR VE GEMİ ORGANİZASYONLARI
11.) SİGORTA ORGANİZASYONU
12.) GEÇİCİ KABUL İŞLEMLERİ
13.) DAHİLDE İŞLEME İŞLEMLERİ
14.) SERBEST BÖLGE İŞLEMLERİ

Copyright © 2009 Delta Kargo Web Tasarım