Delta Kargo Bilgi Hattı
Anasayfa Depolama Gümrükleme Hava Kargo Deniz Kargo Hakkımızda Faydalı Bilgiler İletişim
Türkçe English
DEPOLAMA
Depolama

Delta Kargo'nun siz değerli müşterilerine sunduğu diğer önemli bir hizmet de gönderilerinizin yurt dışına sevkiyatı, gelen kargolarınızın ise alıcısına teslimat öncesinde, yüklerinizin özenli, güvenli ve titiz bir şekilde depolanması, uzman ve deneyimli bir kadro eşliğinde yükleme boşaltma işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Mallarınızın güvenli bir şekilde depolanması ve yükleme boşaltma işlemlerini uzman kadrolar denetiminde yapılması mallarınızın stok kontrolleri , giriş çıkış işlemleri bilgisayar yardımıyla takip edilmesi ve bu işlemlerin haftalık raporlar halinde sunulması Delta Kargo'nun depolamada sağladığı avantajlardandır.

Yabancı memleketlerden Türkiye Gümrük Bölgesine getirilen, serbest dolaşımda olmayan eşya gümrüğe sunulmasından sonra gümrükçe onaylanmış bir işlem veya kullanıma tabi tutuluncaya kadar geçici depolanan eşya statüsünde bulunur.

Türkiye Gümrük Bölgesine getirilip gümrüğe sunulan eşyanın, bir gümrük bölgeye girmesi, Türkiye Gümrük Bölgesi dışında yeniden ihracı, imhası veya gümrüğe terk edilmesine ilişkin işlemlerin deniz yolu ile gelen eşya için özet beyanın gümrüğe veriliş tarihinden itibaren 45 gün, diğer bir yolla gelen eşya için yine özet beyanın verildiği tarihten itibaren 20 gün içersinde tamamlanması gerekir.

İstanbul Avrupa ve Asya Kıtasında bulunan GÜMRÜKLÜ - GÜMRÜKSÜZ Anlaşmalı Özel Antrepolara eşyaların en uygun fiyatlarla alınmasını sağlayarak eşyanın süresiz olarak depolanmasını sağlamakta ve istenildiği zaman gümrükleme işlemleri yapmaktadır.

Copyright © 2009 Delta Kargo Web Tasarım